• W jaki sposób kontaktować się z pedagogiem w czasie nauki zdalnej?Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele rozpoczynamy od 22 marca do 9 kwietnia naukę zdalną. Pedagodzy szkolni są do Waszej dyspozycji.

Formy kontaktu:

1.Za pomocą dziennika elektronicznego, lub poczty internetowej:  joanna.cichocka1990@gmail.com

2.Pełnimy dyżury na terenie szkoły pod numerem telefonu 91 4241210

• Jadwiga Herman - środa 12.30 do 15.30 pod numerem telefonu
        • Joanna Cichocka - poniedziałek 9.00-13.00 pod numerem telefonu

W tych dniach jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możemy spotkać się w szkole, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu spotkania, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

3.W sytuacjach niecierpiących zwłoki spotkania mogą się odbyć zgodnie z Waszymi potrzebami, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu spotkania ,z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Pozostańmy w kontakcie

Z życzeniami zdrowia pedagodzy szkolni: Jadwiga Herman, Joanna Cichocka.

• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Trzebieży
      • dyrektor@sptrzebiez.pl sekretariat@sptrzebiez.pl księgowosc@sptrzebiez.pl